X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak zarodka - czy jest jeszcze szansa?
Odpowiedz

Brak zarodka - czy jest jeszcze szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dariak91 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 24 lipca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Ostatnia miesiączka była 8.06, 12.07 4 testy pozytywne, beta 240, dzień później 490, tydzień później 7370. Ginekolog potwierdził ciążę. Według ostatniego okresu miałam zrobione pierwsze usg w 5 tc + 2 dni. Był pęcherzyk płodowy o wielkości 1,5 mm. Tydzień później (6 tc +2) pęcherzyk o wielkości 0,96 cm + pęcherzyk żółtkowy 3 mm, brak zarodka. Czy jest jeszcze szansa że zarodek się pojawi? Dodam że mam niedoczynność tarczycy, PCOS, nieregularne cykle, zdarzały się nawet po 60 dni. Trochę mnie dziwi ten pęcherzyk żółtkowy, jest tak jakby przyklejony do pęcherzyka płodowego. Czy tak jest dobrze? Jak patrzę w Internecie to widzę, że jest w środku. W czwartek idę jeszcze do innego lekarza.

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 24 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, wyczekaj jeszcze chwilę. Najlepiej iść do gina ok 9tc - wtedy ładnie widać już bijące serduszko i zarodka. Ja zobaczyłam dopiero w 8 tc. Wystarczy, że owulacja Ci się przesunęła i już termin ostatniej miesiączki nie będzie brany pod uwagę, tylko ten z usg ok 12 tc. Też mam PCO i przed poprzednią ciążą mogłam nawet roku nie mieć okresu. Zarówno w poprzedniej jak i w tej ciąży okazało się, że owulacja przesunięta była prawie o 10 dni niż można było się spodziewać. I też ciążę liczone są wtedy wg rozmiaru płodu. A tymczasem odpręż się, poczytaj jakąś długaśną książkę co by zająć myśli albo po nadrabiaj zaległe filmy ;)

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ