X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje brodawki w pochwie
Odpowiedz

brodawki w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 6 lutego 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was w ciąży miała brodawki w pochwie??
    Byłam dziś u lekarza i martwię się, bo je mam właśnie...nie ma ich dużo są tylko na wargach takie krostki małe...
    podobno przy tym robi się cesarkę, by nie zrazić dziecka.
    Słyszeliście coś o tym ??

    natalkaa86
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82ykciny_ko%C5%84czyste
    podobno jest to wskazanie do cc
    czy lekarz skierowal Cie do dermatologa?

    zpbndf9hsafopz9u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ