X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Candida albicans w ciąży
Odpowiedz

Candida albicans w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Jakiś czas temu zostały u mnie wykryte grzyby candida albicans.
    Niestety pomimo leczenia, problem wraca.
    Podzielcie się, jakie leki stosujecie (na receptę lub bez), jakie domowe sposoby macie na tego grzybka?
    Co Wam pomogło?

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • cukiereczek Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 kwietnia 2016, 11:44

    osładzać życie:)
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 28 maja 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probiotyki dopochwowe. Aptekarka mi powiedział ze jak najbardziej wolno i lekarz to tez potwierdził. Poza tym juz podczas leczenia miałam po wieczornej globulce wkładać sobie od razu probiotyk. I pomogło. Pozniej probiotyk stosowałam codziennie 2 razy dziennie przez tydzień i jak na razie odpukać nic nie wraca.

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Chwilka84 Autorytet
    Postów: 965 904

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciązy walcze z grzybica i podrażnieniami,ale to dlatego ,że biorę dużą dawke luteiny dopochwowej,skoncze leki 2-3 dni spokoju i od nowa;/
    Jutro mam kolejna wizyte,zoabczymy co wymyśli lekarz.Wiem,że nalezy ograniczyc słodycze bo grzyby bardzo je lubia i pic dużo kefiru. Mozna nawet na wacik zmoczyc kefirem (tylko zeby miał dobre bakterie)i na zew sie wysmarować.

    ex2bi09komf7ydjp.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam grzybice,pozatym jeszcze e.coli i paciorkowca. Najlepiej zrobić posiew i leczyć zgodnie z antybiogramem. Ja mam już drugie globulki z antybiotykiem:/
    Grzybica pojawia się często gdy są bakterie,wtedy infekcja powraca. Robilas posiew z pochwy/szyjki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2016, 19:14

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bakterii brak. Za każdym razem z posiewu (chyba już 4 razy miałam) wychodzi tylko ta candida...

    Asikkk lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz robiony posiew z pochwy czy szyjki macicy?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    A masz robiony posiew z pochwy czy szyjki macicy?
    A jaki jest lepszy i dlaczego?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ