X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża biochemiczna a wysokie bhcg
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna a wysokie bhcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 503 488

    Wysłany: 23 września 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę bhcg wyniosła 466.2 to był 25dc. W piàtek czyli 27 dc bhcg wyniosła 1025.
    Pobolewa mnie brzuch. Od dwóch tygodni.
    Bardzo się martwię ponieważ to dziś 28 dc i boję się że bhcg spadnie i będxie po...
    Czy przy tak wysokiej becie zdażają się biochemiczne?? Wiadomo że poronienia są częste w 1 trym...

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 24 września 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co się orientuję biochemiczne zatrzymują się na poziomie 500-600;
    skoro masz >1000 to raczej nie biochemiczna, gratulacje :)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 25 września 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie znam się na wysokości bhcg, ale mogę cię trochę uspokoić, że mnie brzuch bolał jak na okres CODZIENNIE cały drugi miesiąc ciąży i potem też mi się często zdarzało. I to był dosyć silny ból, a nie brałam żadnych leków na podtrzymanie ani nic. Taka chyba "uroda". No i teraz 8msc.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 16:54

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ