X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża Trojacza
Odpowiedz

Ciąża Trojacza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ilayla Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Wczoraj byłam na pierwszym USG i dowiedziam się, że będe miała bliźniaki, bo tak napisał mi Pan Doktor oficjalnie na dokumencie. Jednak na USG było widoczna 3 fasolka ale owiele słabsza i z mało widocznym echem. Powiedział, że niestety albo obumiera albo jest młodsze 1 tydz. I że szanse są 50 % na 50% że przeżyje. Na następnym Usg ma być pewność. Po pierwsze nie wiem jak poradze sobie z 3 maluchami i jestem przerażona a z drugiej strony boje się o tego malucha i siedze jak na gwoździach. Błagam dziewczyny wesprzyjcie mnie jakoś bo zwarjuje.

  • Asia11 Autorytet
    Postów: 937 1144

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz na nic wpływu. Natura wie, co robi. Pozostaje Ci czekać i nastaw się pozytywnie! To super wiadomość. Nie martw się na zapas. Wiele z nas znowu miało mega problemy, żeby zobaczyć chociaż jedną fasolkę, a u Ciebie tyle szczęścia na raz!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ