X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża Trojacza
Odpowiedz

Ciąża Trojacza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ilayla Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Wczoraj byłam na pierwszym USG i dowiedziam się, że będe miała bliźniaki, bo tak napisał mi Pan Doktor oficjalnie na dokumencie. Jednak na USG było widoczna 3 fasolka ale owiele słabsza i z mało widocznym echem. Powiedział, że niestety albo obumiera albo jest młodsze 1 tydz. I że szanse są 50 % na 50% że przeżyje. Na następnym Usg ma być pewność. Po pierwsze nie wiem jak poradze sobie z 3 maluchami i jestem przerażona a z drugiej strony boje się o tego malucha i siedze jak na gwoździach. Błagam dziewczyny wesprzyjcie mnie jakoś bo zwarjuje.

  • Asia11 Autorytet
    Postów: 928 1118

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz na nic wpływu. Natura wie, co robi. Pozostaje Ci czekać i nastaw się pozytywnie! To super wiadomość. Nie martw się na zapas. Wiele z nas znowu miało mega problemy, żeby zobaczyć chociaż jedną fasolkę, a u Ciebie tyle szczęścia na raz!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ