X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czerwone nitki.
Odpowiedz

Czerwone nitki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ciezarna17t3d Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lipca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was też tak miała. Na bieliźnie co jakiś czas znajduje czerwoną nitkę, nie jest to krew ponieważ mogę to złapać i przenieś na chusteczkę. Mówiłam o tym lekarzowi ale mówi że z szyjką wszystko ok, nie ma też krwiaka i że najprawdopodobniej nitki są spowodowane nisko położoną kosmówką natomiast trochę mnie to martwi… Aktualnie 17t3d

  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 357 241

    Wysłany: 10 lipca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kwestia estrogenów? U dziewczynek noworodków można znaleźć czerwone nitki na pieluszce ze wzgledu na zastrzyk estrogenów od mamy.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ