X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy mogę mieć taki spadek d-dimerów w ciąży?
Odpowiedz

Czy mogę mieć taki spadek d-dimerów w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aandziaa170 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem w 32 tygodniu ciąży, mam problem z puchnącymi stopami i dłońmi. Z tygodnia na tydzień opuchlizna na stopach jest coraz większa i utrzymuje się cały dzień, w dłoniach opuchnięte palce,drętwienie, na dodatek ból w nadgarstku rano nie mogę zacisnąć dłoni w pięść, a przez cały dzień czuje ból. Byłam w poradni naczyniowej zakrzepicy niby nie wykryto. Wynik d-dimerów z przed tygodnia 2,15 µg/ml biorę acard 150 i od 2 dni cyclo 3 fort i dziś wynik d-dimerów ilościowy wyniósł 482,00 ngFEU/mL. Czy możliwy taki spadek czy to jakiś błąd w labolatorium?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ