X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy to przejdzie? SOR
Odpowiedz

Czy to przejdzie? SOR

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 37tc, od wczoraj odchodzi mi czop z krwią, boli mnie brzuch i całe krocze. Byłam dzisiaj u lekarza, który stwierdził że to normalne i nie zrobił ani usg ani KTG (ostatnie USG miałam w 28tc, a KTG ani razu :o Ostatnio wyszła niska waga dziecka i cały czas mnie to stresuje, a ten ciągle przekłada termin usg i na każdej wizycie mówi "to jak Pani przyjdzie następnym razem zobaczymy co tam z dzieckiem" dlatego też nie zapisywalam się nigdzie prywatnie) dzisiaj stwierdzil, że mam przyjść za 3 tygodnie, parę dni przed terminem i zrobi mi wszystkie te badania. Nie ukrywam, ze lekko mnie to zszokowalo, bo to szmat czasu. Zadzwoniłam do innego lekarza, który zalecił mi wziac wszystkie badania i jechać na izbę przyjec. Myślicie, że tam zrobią mi serię badań? skoro nie mam skurczy, chociaż nawet tego nie wiem, bo to moja pierwsza ciąża a skarże się położnej na ból brzucha od tygodnia.

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedź na IP, zrobią Ci KTG, USG i badanie ginekologiczne. Lekarz powinien to sprawdzić na wizycie, ale już musztarda po obiedzie - jedź uspokoisz się.

    EDIT: na SOR mów, że słabo czujesz ruchy i że boli Cię brzuch. Nie mogą Cię odesłać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:47

    Inesja lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Inesja :) ! Ja na Twoim miejscu pojechałabym na izbę przyjęć. Tak jak wyżej napisała Leira, jak powiesz, że nie czujesz ruchów to mają obowiązek Cię przyjąć i nie mogą odesłać (powiedział mi to znajomy ginekolog). Na pewno po badaniach się uspokoisz. Nie rozumiem czemu Twój lekarz ciągle przekłada usg. U mnie przy niskiej wadze córeczki to właśnie często miałam robione usg. Być może Twój dzidziuś już nadgonił wagę i teraz jest w normie ale lekarz powinien to sprawdzić bo długo już nie miałaś usg .

    Inesja lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie pomyślałam, żeby powiedzieć że słabo czuje ruchy. Ten lekarz nigdy nie ma na nic czasu, a zmienialam ich już kilka razy. Po prostu chce dociagnac do porodu i tyle. To zbieram się i jadę :)

    Ania0306 lubi tę wiadomość

    f2wl20mmurgifll8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ