X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ddmery w ciąży
Odpowiedz

Ddmery w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna0802 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 3 września 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć !
    Chciałam się Was dziś zapytać czy przyjmując Clexane 0.4 i Acard 150 macie podwyższony mimo to poziom ddmerow ?
    Mi to bada co miesiąc mój hematolog jak i poziom anty xa.
    Jestem trochę w strachu, bo myślałam ze po to się bierze clexane by ddmery nie rosły, a one sukcesywnie rosną, co miesiąc o około 100. Aktualnie 18 tc i mam ddmery 650.
    Pozostałe czynniki krzepnięcia wszystko ok.
    Moimi wskazaniami do brania tych lekow jest wcześniejsze poronienie ciąży oraz mutacja PAI.
    Jakie są Wasze doświadczenia ?

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 21 lutego 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anie modyfikują Ci dawki?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ