X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Drobne ognisko hiperechogenne
Odpowiedz

Drobne ognisko hiperechogenne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj na usg lekarz zobaczyl w obrebie lewej komory serca dzidziusia drobne ognisko hiperechogenne..niby pytal o usg genetyczne czy wszystko bylo ok,a bylo wiec mowi to nie nalezy sie niczym przejmowac..ewentualnie obserwowac na usg a potem po urodzeniu dziecka..ale ze ja jestem po 2poronieniach to niepotrafie sie niedenerwowac.. :(
    Czy ktoras z Was tak miala?
    Dodam ze jestem w 17t2d i usg bylo podczas pobytu w szpitalu..nie u lekarza tego ktory robil genetyczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 10:35

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
  • wanilia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    u mojej Olwiki na badaniu prenatalnym w 21tg wykryli ognisko hipergeniczne w serduszku na badaniu lekarz powiedział ze często sie tak zdarza ze to zaniknie jeszcze przed porodem a jeśli dzieciątko będzie miało po urodzeniu to jest wada serca ale nie szkodliwa

  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana..doczytalam w innym watku o jasnej plamce ;)
    Takze juz tak sie nie martwie..
    <3

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ