X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dziwne pytanie
Odpowiedz

Dziwne pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytuj  /   Edytuj   /  Zgłoś

    Hej dziewczyny. Zarodek nie urósł. Serca nie widać. W środę mam dostać tabletki.
    Mam dziwne pytanie w weekend mam wesele, czy mogę wypić jednego/dwa drinka?

    Marta.R. lubi tę wiadomość

  • Tyśka36 Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a może się lepiej jeszcze gdzieś upewnić u innego ginekologa żeby potwierdzić?

  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 kwietnia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana za radę. Może i tak. Ale chyba i tak nie ma sensu. 27.03 zarodek 3mm wczoraj 10.04 3mm

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 495 406

    Wysłany: 11 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem twój pragmatyzm. Rzeczywiście nie brzmi to dobrze. Dziwne że tabletki masz dostać, myślę, że bez tego poronisz. To już od ciebie zależy czy chcesz pić ale rzeczywiście może warto w piątek zrobić USG u kogoś innego tak na wszelki wypadek.

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Tyśka36 Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 11 kwietnia, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug7687 wrote:
    Dziękuję kochana za radę. Może i tak. Ale chyba i tak nie ma sensu. 27.03 zarodek 3mm wczoraj 10.04 3mm
    Przykro mi co do drinków to już zależy od Ciebie czy będziesz miała ochotę pozdrawiam i życzę zdrówka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ