X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gdzie do stomatologa w Gdansku
Odpowiedz

Gdzie do stomatologa w Gdansku

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Karpatia Koleżanka
  Postów: 45 40

  Wysłany: 26 lipca 2021, 06:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś tutaj jest z Gdańska? Gdzie leczycie swoje zęby?

  Annite lubi tę wiadomość

 • Annite Przyjaciółka
  Postów: 234 56

  Wysłany: 26 lipca 2021, 08:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jesteśmy z tych samych okolic tak więc mogę Ci coś podpowiedzieć. Aktualnie najlepszy chyba w K2 Dental https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/ Klinika mieści się natomiast przy ulicy Lelewela
  Naprawdę dobra obsługa. Wszystko jest wykonywane szybko, sprawnie, z zastosowaniem najlepszej jakości materiałów i co najważniejsze znieczulenie nie boli ! Kiedyś okropnie bałam się samego znieczulenia, na tyle,że z niego rezygnowałam. Leczenie bolało i niestety nie miałem pozytywnych skojarzeń z dentystą. W tym gabinecie wyzbyłam się wszystkich obaw. Teraz traktuję to jako jedynie kontrolną wizytę.
  Pozdrawiam.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2021, 08:13

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ