X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Infekcja?
Odpowiedz

Infekcja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 22 września 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od kilku dni swędzą j pieką mnie wargi sromowe. Dzisiaj zauważyłam małe białe kropki na nich. Co to może być? Dodam że jestem w 12 tygodniu ciąży

  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 23 września 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie czujesz brzydkiego, rybiego zapachu, to najprawdopodobniej grzybica. Możesz kupić w aptece test pH i zobaczyć. Ale i tak bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. U mnie nawraca co miesiąc od 4 miesiąca, a rodzę za 12 dni terminowo. Co miesiąc globulki. Takie uroki, wszystko przez ciążę bardziej podatne

    Tuska lubi tę wiadomość

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 23 września 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też masz takie białe kropeczki na wargach przy tym?

  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 23 września 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ale mąż kiedyś się wyjałowił po antybiotyku i miał coś takiego w miejscach intymnych. Tak czy siak, musi to zobaczyć lekarz.

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ