X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kolejna ciaza po poronieniu po tabletkach antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Kolejna ciaza po poronieniu po tabletkach antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Wybaczcie ze zakladam nowy watek, ale ciezko wygrzebac informacje w necie :-\
    A wiec rzecz w tym ze w polowie pazdziernika poronilam - dzidzia nie miala serduszka :-( Potem zabieg lyzeczkowania. Jakos pod koniec listopada zaczelam brac tablentki antykoncepcyjne Sidretella. Odstawilam je okolo tydzien temu, wzielam tylko poltora opakowania. Czy moge miec problem z zajsciem w kolejna ciaze w tym miesiacu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 18:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czerwcu 2014 poroniłam potem cykl nie mógł się unormowac... Wieczne plamienia mocne krwawienie w miesiączkę i nie mogłam zajść w ciążę... Po kilku miesiącach meczarni wzięłam tabletki antykoncepcyjne brałam przez 4-5 miesięcy po odstawieniu pierwszy cykl i ciąża. Myślę że nie powinnaś tak odstawiac szybko tabletek minimum 3 miesiące żeby organizm uspokoić bo niestety hormony szaleją oczywiście to nie reguła ale tabletki zawsze bierze się od początku do końca bo organizm glupieje... Mimo wszystko powodzenia ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiaczka po zabiegu przebiegala prawidlowo, a tabletki bylo po to zeby nie zajsc w kolejna ciaze bo nawet nie moglam o tym myslec, teraz troche nie odpowiedzialnie zdecydowalam ze tego chce, po odstawieniu mialam 3 miesiaczke, byla normalna. Miesiaczke mialam w srode, a dzis brzuch bolal mnie jak na okres a przed tym mialam brazowe plamienie, co to moze znaczyc? I dziekuje ci bardzo ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w ulotce moich tabletek pisze ze mozna odstawic w kazdej chwili.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasami ginekolodzy dają na 3 miesiące antyki żeby odstawic i zachodzic w ciażę ale wg mnie jest to dość łopatologiczna metoda. Jesli jest problem to trzeba to wyjaśnic a nie ładowac hormony, które nie oszukujmy sie nie sa obojętne.
    Ja brałam przez wiele lat i żałuję i na pewno wiecej tego nie powtórzę.
    Oczywiście każda zrobi jak uważa, ale ja bym odsatawiła i sprawdziła co jest powodem poronienia/problemów itp/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ