X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Konflikt serologiczny
Odpowiedz

Konflikt serologiczny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mocno Subiektywna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Próbowałam przeszukać forum jednak nie znalazłam tematu który by pasował do końca mojemu przypadkowi.

    W pierwszej ciąży, w okolicach 30 tygodnia wykryto u mnie konflikt serologiczny. Zostałam przeniesiona do innego szpitala, codziennie sprawdzano przepływy w mózgu synka by kontrolować postęp anemii, wykonano kordocentezę by ustalić jego grupę krwi i upewnić się jak długo można kontynuować ciążę. Historia jest długa jednak to nie na teraz...

    W zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wynik testy był bardzo niewyraźny więc dla pewności zrobiłam BETE hCG i od razu nauczona doświadczeniem sprawdziłam, czy we krwi obecne są przeciwciała. Odbierając wyniki opłakiwałam dwie rzeczy- beta wyszła na 0 więc płakałam po stracie dziecka, a w krwi wykryto liczne przeciwciała i kazano mi natychmiast podjąć hospitalizację. Poprosiłam o powtórzenie bety i dzień później okazało się, że jednak ciąża się utrzymała a ja nie straciłam dziecka... Pozostał niestety problem konfliktu.

    Czy któraś z Was miała podobne doświadczenie? Czy wykryto u Was przeciwciała już na początku ciąży? Co wtedy?

  • massa Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 19 tygodniu, właśnie wykryto u mnie przeciwciała.
    To moja pierwsza ciąża, tak się boję :(

    w4sqskjorh0yfkun.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ