X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Konto na 500 plus
Odpowiedz

Konto na 500 plus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 26 marca 2021, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jakim banku konto do 500plus? Chciałbym założyć osobne konto tak żeby tych pieniążków dla dzieci nie wybierać

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 26 marca 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najwygodniej w tym samym banku co rodzic? Ja otworzyłam po prostu konto oszczędnościowe, podpięte pod moje konto. Jak na coś wydaję te pieniądze to mam do nich łatwy dostęp.

    Jeśli chodzi o poszczególne konta to w sieci masz ich dobre porównanie, zobacz sobie w jakim są promocje na otwarcie konta.
    https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-mlodziezowych/

    Zobacz sobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 13:23

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ