X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Koronawirus w ciąży
Odpowiedz

Koronawirus w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mika Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 9 października 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 12 tygodniu ciąży. Miałam dość długi kontakt z osobą która uzyskała pozytywny wynik. Mam temp. 37- 37.2. Czy powinnam wykonać test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika co u Ciebie słychać? Jak zakończyła się ta sytuacja?

  • Mika Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyło się na strachu. Objawów typowych nie miałam, testu nie robiłam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ