X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kraków implant zębowy
Odpowiedz

Kraków implant zębowy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Jagnam Przyjaciółka
  Postów: 72 54

  Wysłany: 10 maja 2021, 10:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktos moze jest z Krakowa i wstawiał implant zebowy? Gdzie?

  Karpatia, Vienne lubią tę wiadomość

 • Annite Przyjaciółka
  Postów: 256 56

  Wysłany: 10 maja 2021, 14:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Klinika na Batorego. Klinika została mi polecona przez znajomą, która również wstawiała tam implant i była bardzo zadowolona. Ja mam takie same odczucia. Zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie, z pełnym wyczuciem. Z tego co wiem stosują tam najlepsze w Krakowie materiały. Ceny również na akceptowalnym poziomie, chociaż moim zdaniem akurat na to nie należy się patrzeć ponieważ na zębach nie warto jest oszczędzać ! A postawić na profesjonalną klinikę z wykształconym personelem.
  https://studiose.med.pl/implanty/

  Na strone jest kontakt

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2021, 12:45

  Karpatia, Vienne lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ