X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kręgosłup 1 trymestr
Odpowiedz

Kręgosłup 1 trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey . Jestem w 11 tyg i od wczoraj zaczął mnie Bolec kręgosłup w części środkowej co dziwne ... i czasami mnie brzuch pobolewa .. trochę się martwię bo na internatach wypisuje o poronieniu itp . A wczoraj byłam u gin i dzieciątko rosło dobrze ale zapomniałam powiedzieć o bólu kręgosłupa

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kręgosłup (dokładnie w krzyżu) zaczął boleć dość szybko. Też coś około 10 tygodnia. No i same najgorsze rzeczy na internecie czytałam. Do tej pory mam bóle kręgosłupa a z ciążą wszystko dobrze. Nic się nie martw ;) .

    Ania11 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ