X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kuchnia ze spiżarnią czy bez
Odpowiedz

Kuchnia ze spiżarnią czy bez

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 66 3

    Wysłany: 24 czerwca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoję przed dylematem i proszę o podpowiedź: lepsza większa kuchnia bez spiżarni czy mniejsza ale z dodatkowym malutkim pomieszczeniem? Ja wyobrażam to sobie jako miejsce na zapasy i sprzęty nieużywane na co dzień.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 273 56

    Wysłany: 24 czerwca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzedni dom miałam ze spiżarnia. Stała się skladzikiem wszystkiego poza tym do czego miała służyć.
    W domu który teraz budujemy zlikwidowałam spiżarnie, właśnie po to by powiększyć kuchnię. Wszystko da radę włożyć w meble, a te rzeczy mniej używane w część pod sufitem.
    A razem ze spiżarnia zlikwidowałam garderobę przy wiatrołapie.

    Jeśli planujesz kuchnię, dobrze zastanów się nad okuciami do niej. Jak dla mnie podstawą każdej wygodnej kuchni będą dobrej klasy okucia kuchenne: https://uchwytymeblowe24.pl/prowadnice-meblowe Szczególnie prowadnice

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 12:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ