X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Łożysko brzeżnie przodujące
Odpowiedz

Łożysko brzeżnie przodujące

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 18 października 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Niestety mam stwierdzone łożysko przodujące brzeżnie...
    W 33 tygodniu ciąży było 1 cm od szyjki macicy.
    Czy któraś z Was też tak miała? Czy łożysko się jednak podniosło? Mój gin twierdzi, że nie podniesie się już na tyle, żeby rodzić sn.
    W mojej poprzedniej ciąży też było nisko, ale przed porodem jednak było 4 cm od szyjki i rodziłam siłami natury.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 19 października 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam stwierdzone ale pod koniec 1 trymestru i faktycznie z czasem poszło do góry i na końcu ciąży było już na samej górze czyli na dnie macicy. U Ciebie już dość wysoki wiek ciąży więc chyba lekarz Twój ma rację. Mój lekarz mi mówił, że jeśli do 35 tygodnia ciąży się nie podniesie to już raczej tak zostanie.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ