X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Łożysko - odklejanie, odwarstwianie
Odpowiedz

Łożysko - odklejanie, odwarstwianie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewa_S Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała ten problem w ciąży i udało się ? Jeśli tak to w jakim stopniu, jakie zalecenia czy jest szansa, nadzieja ? Ja o odklejaniu się łożyska dowiedziałam się we wtorek to 16tc

  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 29 października 2017, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja urodziłam przez cc kilka dni temu po tym jak dostałam krwawienia. Po operacji dowiedziałam się, że łożysko było już częściowo odklejone. Maluch urodził się zdrowy 10/10 w skali apgar. Także trzymam kciuki żeby u ciebie też się dobrze skończyło.
    W trakcie ciąży zdiagnozowano u mnie łożysko przodujące. Brałam leki przeciwskurczowe, na podtrzymanie i się oszczędzałam.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 17 listopada 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, na forum już jest wątek "odklejenie łożyska". Znajdziecie tam więcej informacji. Mi łożysko odkleiło się w 29 tygodniu i skończyło się to śmiercią dziecka niestety, także problem jest poważny.

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ