X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Lożysko przodujące
Odpowiedz

Lożysko przodujące

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nusiaaa89 Przyjaciółka
    Postów: 108 50

    Wysłany: 3 sierpnia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam takiego tematu więc otwieram nowy wątek.
    U mnie od 21 tygodnia ciąży łożysko przodujące. Aktualnie 24 tydzien i zamiast iść w górę to poszło jeszcze bardziej w dół, i to sporo 😭 2 tygodnie leżałam i odpoczywałam. A tu w dwa tygodnie taka zmiana.
    U mnie dodatkowo giga mięśniak 12 cm naciska na łożysko, może się odkleić w każdej chwili Jakieś rady? Historie z happy endem? Pozytywy? Coś, żeby w międzyczasie nie zwariować? 🤔

  • MartynaB Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się coś więcej dowiedzieć?

  • gosik79 Debiutantka
    Postów: 6 8

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja właśnie tez dowiedziałam się ze moje łożysko jest 1,5cm oddalone od szyjki (minimum jest 2cm) przeleciałam całe Google położna mówi żeby się nie stresować :/ . W Twoim przypadku jeśli się nie ruszy to będziesz mieć cesarkę. Dalej odpoczywaj unikaj wysiłku fizycznego i sexu. W razie krwawień gon do szpitala, słyszałam o przypadku ze dziewczyna urodziła w 32 tygodniu przez cesarkę podawali jej leki na rozwiniecie płuc u dziecka i wszystko skończyło się dobrze. Bądź czujna w razie czego odrazu szpital. Nie sadze żeby Ci się przesunęło skoro opadło wraz z wzrostem macicy. Uważaj na siebie. X

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ