X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Łożysko przodujące
Odpowiedz

Łożysko przodujące

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nati12131 Znajoma
    Postów: 23 36

    Wysłany: 4 maja, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyna, czy któraś z Was miała łożysko przodujące nisko ułożone ? Od jakiegoś czasu mam skurcze, mieszkam w Szkocji gdy skurcze się nasiliły pojechałam do szpitala, jestem 17 tygodniu ciąży, tam pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka przeprowadzili wywiad wzięli wymaz śluzu, sprawdzili siusiu i kazali brać paracetamol i wrócić do domu, serduszko dziecka biło wspaniale więc stwierdzili że dziecko ma się dobrze, sprawdzili szyjkę która okazała się zamknięta, wróciłam do domu. Następnego dnia wróciłam do szpitala bo zaczęłam krwawić nie mocno tylko gdy wycierałam się papierem, na tą chwilę mam brązowy śluz 😭 zrobili mi usg i lekarz mi powiedział że mam nisko ułożone i z przodu łożysko i że to może być przyczyną ale na tym etapie ciąży nie są wstanie mi pomóc. Proszę o poradę, czy ktoś tak miał i było wszystko w porządku ? Tak się boję. Nie chce stracić dziecka 😭 co ja mam zrobić ?

  • Tyśka36 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 6 maja, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 wrote:
    Cześć dziewczyna, czy któraś z Was miała łożysko przodujące nisko ułożone ? Od jakiegoś czasu mam skurcze, mieszkam w Szkocji gdy skurcze się nasiliły pojechałam do szpitala, jestem 17 tygodniu ciąży, tam pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka przeprowadzili wywiad wzięli wymaz śluzu, sprawdzili siusiu i kazali brać paracetamol i wrócić do domu, serduszko dziecka biło wspaniale więc stwierdzili że dziecko ma się dobrze, sprawdzili szyjkę która okazała się zamknięta, wróciłam do domu. Następnego dnia wróciłam do szpitala bo zaczęłam krwawić nie mocno tylko gdy wycierałam się papierem, na tą chwilę mam brązowy śluz 😭 zrobili mi usg i lekarz mi powiedział że mam nisko ułożone i z przodu łożysko i że to może być przyczyną ale na tym etapie ciąży nie są wstanie mi pomóc. Proszę o poradę, czy ktoś tak miał i było wszystko w porządku ? Tak się boję. Nie chce stracić dziecka 😭 co ja mam zrobić ?
    Hej jak się czujesz ?nie mam łożyska przodującego ale też mam komplikacje w ciąży ,gdybyś miała ochotę pogadać to zapraszam ,musi być dobrze trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia

  • marti Ekspertka
    Postów: 214 284

    Wysłany: 8 maja, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam łożysko na tylnej ścianie co prawda ale też nisko ułożone. Kontrolujemy to na każdej wizycie i się ładnie podnosi. Pamiętaj, że jeżeli łożysko nie nachodzi na szyjkę to nie jest to łożysko przodujące.
    Daj znać czy wszystko okej, jak sytuacja 🫂

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ