X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje łożysko przodujące.
Odpowiedz

łożysko przodujące.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polinka Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was drogie Mamy ma takie rozpoznanie w 18 tygodniu ciąży???Zaleceniem ktore otrzymałam jest oszczedny tryb życia.Pani dr powiedziała, że łożysko jest ruchome i moze jeszcze się podnieść.Czy Waszym zdaniem można jakos zapobiec temu najgorszemu????Od początku w tej 3 ciąży(dwie stracone) mam pod górkę....Teraz to już jestem załamana....

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja miałam łożysko przodujące. Jakby tego było mało cały czas krwawiłam i miałam jeszcze niewydolność szyjki. Przez to łożysko nie można było mi założyć ani szwu ani krążka.
    Musisz na prawde się oszczedzać. Jak zauważysz krwawienie od razu na izbę. Takie łożysko często z wiekiem ciąży idzie do góry. Gdyby jednak tak się nie stało to musisz liczyć się z tym, że pod koniec ciąży możesz leżeć w szpitalu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ