X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje małe dziecko w 12tc.
Odpowiedz

małe dziecko w 12tc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny. Jestem w 11t6d ciazy. Bylam dzis u swojej lekarki na wizycie, powiedziala, ze planowala zrobienie usg genetycznego, ale dziecko jest za male (ma 4,9cm) i mam przyjsc za 2 tygodnie. Czy ktoras z was tak miała? Czy jest sie czym martwic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 18:52

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie martw się. Troszkę za wcześnie na genetyczne. Ja miałam robione w 13 tyg. właśnie jak dzidzia bardziej podrosła:)

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz. :)

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2 tyg. potrafi dużo nadrobić. Mo ja fasolka z 4 cm w 11 tyg. urosła w 2 tygodnie do ponad 7 cm na genetycznych:)

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie moja ginekolog zapewniała mnie, ze wszystko jest ok. Ale wiadomo, my kobiety czesto na zapas sie martwimy, a tym bardziej jesli chodzi o takie Maleństwo. Dzieki za slowa otuchy. Duzo zdrowka Wam zycze.;)

    MirelS lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ