X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje naro s l przy odbycie pomocy .
Odpowiedz

naro s l przy odbycie pomocy .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś z was zauważyła narodu przy odbycie blisko pochwy? Na samym pocxdtku początku była mała kostka na którą nie zwracałam uwagi ale teraz to już boli nawet jak siedzę albo coś się ociera. . Widać było na tym jakby małe krostki które chyba perły i poleciała z nich ropa z krwią ,? Bo miałam na bieliźnie . Jestem w 27 tyg ciąży. Wizytę mam w następny wtorek . Czy któraś z was miała taki problem? proszę o pomoc..

    monisia881
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to nie jest hemoroid? Często występuje podczas ciąży, może boleć i może być krwawy ślad na bieliźnie.

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojecia .. teraz jak pojde do gin to mu powiem ze cos jest i niech sprawdzi ciekawe co on stwierdzi.. a ty spotkalas sie osobiscie z takims czyms?

    monisia881
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest hemoroid też takie dziadostwo miałam brałam cyclo3forte i maść i trochę pomogło ale najgorzej było po porodzie

    iv092n0amkzp6vtf.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancia dzieki za wypowiedz .. tez pierwszy raz w zyciu cos takiego mi wyskoczylo .. a normalnie rodzilas czy mialas przez ten hemoroid zalezoce cesarskie ciecie?
    ja to nie wiem normalnie mam nadzieje ze ja cos dostane tez i to cholerstwo mi zniknie

    monisia881
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ