X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nawracające infekcje
Odpowiedz

Nawracające infekcje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laura_1567 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 lipca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was również walczy z nawracającymi infekcjami bakteryjnymi? Nie grzybiczymi, tylko bakteryjnymi, na które żadne doraźne środki typu clotrimazolum nie pomogą. Jestem już po dwóch antybiotykach, teraz znowu mam objawy zapalenia, a z posiewu wychodzi tylko GBS, który podobno jest bezobjawowy i się go nie leczy do porodu. Jestem w 16 tygodniu i mam wrażenie, że zwariuję ze stresu o zdrowie dziecka, mimo że co miesiąc kontroluję wszystko z ginekologiem. Chyba naczytałam się też za dużo różnych badań w których badają potencjalne ryzyka infekcji bakteryjnych w ciąży i wcale mi to nie pomogło...

  • Angelina723 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 sierpnia, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie non stop infekcje o podłożu bakteryjnym
    W posiewie jestem aktualnie w 33 tc i już po 3 dawce antybiotyku
    Niestety infekcja wraca za każdym razem :(

  • AEGO Autorytet
    Postów: 2273 2050

    Wysłany: 12 sierpnia, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja w ciąży borykałam się z infekcją bakteryjną, nie działały na nią wcale antybiotyki dawane według antybiogramu. Ciągle wychodziła w posiewach.

    age.png
  • Laura_1567 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 września, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojej strony update: Teraz 25 tydzień, po przeleczonym GBS miałam miesiąc spokoju i obecnie znowu leczę bakterię beztlenową. Zwariować można...wszelkie środki zapobiegawcze działają tylko chwilowo.

  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 209 141

    Wysłany: 4 września, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wylaczyłam ostatnio stosując probiotyki 🙂

  • Laura_1567 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 5 września, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuje probiotyki doustne codziennie od pół roku, dodatkowo Lactovaginal po każdym antybiotyku i profilaktycznie raz w tygodniu. Regularnie jem kiszonki, piję kefir, noszę bawełnianą bieliznę i śpię bez niej. Niestety, o ile mam liczne szczepy dobrych bakterii, to te złe i tak pojawiają się w posiewach.

  • Tyśka36 Ekspertka
    Postów: 125 85

    Wysłany: 17 września, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a spotkałyscie się może z ciągle nawracająca grzybica ,?to dziadostwo ciągnie się u mnie już ponad rok ,gin przepisuje globulki maści ale to nie działa,dietę też mam piję dużo kefirów jogurtów,słodyczy unikam a nie mogę tego dziadostwa wyleczyć

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ