Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nierówne bicie serduszka
Odpowiedz

Nierówne bicie serduszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miamonia wrote:
    Witajcie, piszę bo jestem ciekawa czy u którejś z Was zdarzyło się dziwne bicie serduszka u malucha. Jestem aktualnie 17tyg+2. Parę dni temu byłam u lekarza i na USG zauważyłam że co mniej więcej 5-6 normalne głośne puknięcie serca jest krótkie dodatkowe. Lekarz nie zwrócił na to uwagi więc ja też nie dopytałam bo miałam w głowie jeszcze milion innych pytań. W domu zauważyłam że na wydruku z USG też to widać. Z pierwszej ciąży został mi detektor tętna na którym również to słychać. Myślicie że czekać do wizyty która jest za 2tygodnie czy udać się do lekarza szybciej? Drugie prenatalne mam na początku kwietnia. Pierwsze badania wyszły dobrze, w rodzinie nie ma też żadnych wad serca ani genetycznych. Potrzebuję trochę się uspokoić że to nie musi być coś poważnego... 🥺
    To moze wybierz sie na badanie echo serca,tylko ja nie wiem w ktorym tyg sie je robi.17 tydz to jeszcze jestes przed polowkowym ale moze juz mozna isc na echo.

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 329 392

    Wysłany: 8 marca 2025, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo robi się od 18 do 23 tygodnia. Pani do której jestem zapisana na prenatalne wykonuje też echo i myślę że również je zrobimy. Ale denerwuję się strasznie, w ciągu tygodnia- dwóch terminy u niej są pozajmowane więc zostaje mi mój ginekolog... Tylko nie wiem czy jest sens 😓

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Martynka.98 Autorytet
    Postów: 436 409

    Wysłany: 9 marca 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież gdyby było coś nie tak, to lekarz na pewno by tego nie zbagatelizował. Na echo pójdziesz, gdy lekarz to zasugeruje, po 2 prenatalnych na pewno wszystko będziesz już wiedzieć, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek zignorował problem z sercem i Ci o tym nie powiedział.

    Martiiii, 94Donia12 lubią tę wiadomość

    🩵 10.03.2025, 10:30, 38+3 Beniamin
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 329 392

    Wysłany: 17 marca 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka.98 wrote:
    Przecież gdyby było coś nie tak, to lekarz na pewno by tego nie zbagatelizował. Na echo pójdziesz, gdy lekarz to zasugeruje, po 2 prenatalnych na pewno wszystko będziesz już wiedzieć, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek zignorował problem z sercem i Ci o tym nie powiedział.
    Dziękuję, chyba właśnie takiego głosu rozsądku potrzebowałam 🥺

    7u22flw1vl3i5lsf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ