X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje NISKIE tętno płódu
Odpowiedz

NISKIE tętno płódu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.Czy któraś z Was borykala się z niskim tętnem u Maluszka?? Ja jestem w 16 tyg ciąży i tętno wychodxilo mi na poczatku stycznia 120-123 a od 11 stycznia zaczęło spadać 105 wychodzilo tylko ze gin na prenatalnych powiedziała ze dziecko okrecone jest pepowina:(.Boje się ze tętno zacznie jeszcze spadać..:(

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o rade Dziewczyny i czy to może świadczyć o problemach z serduszkiem.Dojrzałam również ze jest detektor tętna plodu tylko jestem ciekawa czy faktycznie się dobrze sprawdza??

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agness27 detektor w Twojej sytuacji chyba będzie Cię jeszcze bardziej stresował..tak, sprawdza się bo już u niektórych od 12tc a nawet wcześniej wykrywa serduszko ale ciągłe sprawdzanie będzie Cię bardzo denerwować. Porozmawiaj dokładnie z lekarzem co się dzieje, jakie są rokowania - a najbardziej to wierz w to, że dzidziuś się wyplącze z pępowiny i wszystko wróci do normy.

    Agness27 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    agness27 detektor w Twojej sytuacji chyba będzie Cię jeszcze bardziej stresował..tak, sprawdza się bo już u niektórych od 12tc a nawet wcześniej wykrywa serduszko ale ciągłe sprawdzanie będzie Cię bardzo denerwować. Porozmawiaj dokładnie z lekarzem co się dzieje, jakie są rokowania - a najbardziej to wierz w to, że dzidziuś się wyplącze z pępowiny i wszystko wróci do normy.

    Jak narazie lekarze straszą ze dziecko może miec wadę genetyczna serduszka lub inna nieprawidlowosc:(
    Teraz czekam na wynik amniopunkcji za 2,5tyg i dodatkowo mam miec echo serca żeby dokladnie zbadać Maluszka serduszko

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć, że z serduszkiem jest dobrze albo, że ewentualnie wada okaże się niegroźna - tego Ci życzę. Moja ciąża to też ciąża zagrożona, z problemami od 15tc ale jakoś pomału idziemy do przodu i czekam na donoszenie i narodziny. Tobie życzę siły i dobrych wiadomości.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Trzeba wierzyć, że z serduszkiem jest dobrze albo, że ewentualnie wada okaże się niegroźna - tego Ci życzę. Moja ciąża to też ciąża zagrożona, z problemami od 15tc ale jakoś pomału idziemy do przodu i czekam na donoszenie i narodziny. Tobie życzę siły i dobrych wiadomości.

    Moja ciąża wcale lepiej nie wygląda bo mamy podejrzenie Zd 1:26 no i czekamy jeszcze 2 tyg na wynik amniopunkcji takze tez nie wesoło ale musze wierzyc ze wszystko dobrze sie skończy.

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • jo-aska Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przegladam internet i natknelam sie na Wasza strone - ktoras z Was pisala o detektorze, jaki polecacie? dobre opinie ma angel sounds i moja kolezanka tez go ostatnio zamowila i jest bardzo zadowolona, maluch juz w 11 tc uslyszala :D co myslicie???

    jo-aska
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ