X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nisko osadzona kosmowka- parcie na stolec
Odpowiedz

Nisko osadzona kosmowka- parcie na stolec

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 21 maja 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Mam może dość głupie pytanie, ale czy przy nisko osadzonym łożysku można przeć na kupę ;) wiem ze to głupie pytanie.... Lekarz mówił o oszczędzaniu sie, w sumie nie mówił ze mam leżeć, ale żeby uważać z seksem i z ćwiczeniami, i nie dźwigać nic ciężkiego. Na wizycie zapomniałam zapytać co z parciem na stolec? Czy to nie jest podobne do podnoszenia czegoś ciężkiego? Dodam ze nie mam zaparć, po prostu moje jelita zrobiły sie tak leniwe ze nawet normalnie wyglądający stolec musze poprzeć ;) jestem w 17 tc.

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 21 maja 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze idę do toalety w ostatniej chwili, żeby nie przeć.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 21 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zauważyłam odp ;) mi to nic nie daje, moje jelita jakby wzięły wolne i przestałam prawie zupełnie czuć potrzebę pójścia do wc :( o ile zaaplikuje sobie czopek to one zaczynaja pracować ale jak chce "siłami natury" to troche musze poprzeć. I stad moje niepokoje....

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 21 maja 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kup sobie syrop Lactulosum. Można w ciąży, a praca jelit się wyreguluje.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 21 maja 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten syrop ale troche sie go bałam wziąć bo naczytałam sie o bólach brzucha po nim a ja i tak juz miewam je czasem. No ale wypróbuje. Może te jelita sie obudza....

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 21 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam również kupić sobie podnóżek - podest taki jak się kupuje dla przedszkolaków. I używać przy wizytach w toalecie, tak żeby nogi były zgięte w stawach biodrowych pod ostrym kątem i do tego się pochylić lekko. To jest porada od fizjoterapeutki ze szkoły rodzenia; ja również miałam problem z zaparciami ale odkąd robię kupę w takiej "dziwnej" pozycji jest dużo lepiej :) Podobno wynika to z innego napięcia mięśni podczas używania podestu :)

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lactulosum jest ok, siemię lniane jest ok, jedno i drugie ściąga wodę do jelit, trzeba dużo pić (!)staraj się nie przeć, bo nawet jeśli niby można to po co ryzykować.

    FITop1.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 maja 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję jeść kiwi, lekarka mi poleciła. Najlepiej rano 2 sztuki mi bardzo pomaga.

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 22 maja 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wyprobuje to kiwi. Tego jeszcze nie nie sprawdzalam :) bo suszone owoce juz mi tak obrzydly, ze po ciąży to nie będę mogła juz na nie patrzeć :)

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ