X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Objawy ciązy
Odpowiedz

Objawy ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pytanie do przyszłych mam....Moje objawy w obecnej ciązy były dość silne (ból piersi, silne mdłości), natomiast ostatnio zależaly (ból piersi praktycznie zanikł) Jestem obecnie ok 8-9 tyg ciazy i jestm po poronieniu zatrzymanym (w tej ciązy Objawo ciazy bylo 0). Chciałam tylko wiedzieć, że pomino np, iż objawy Wam zelzały z dzieckiem było oki? Wizyte mam dopiero 14 lutego i bardzo sie niepokoję...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciąży miałam straszne nudności i wymioty- przez 7 miesiecy! i objawy były szybciutko. Teraz jestem w drugiej ciazy w 10 tygodniu i objawow praktycznie brak. Moze przez tydzien czasu mialam mdłosci idwa razy wymiotowałam. No i fakt do tej pory nie moge dotknac piersi, tak bola. Mysle ze kazda z nas jest inna i inaczej to wszystko przechodzi. Ja sie naczytalam ze jesli nie ma mdlosci i wymiotow w ciazy to urodze chore dziecko bo wymioty i nudnosci sygnalizauja ze dziecko sie prawidlowo rozwija. powiedzialam to swojej ginekolog to mnie zbeształa z góry na dól. mysle ze nie ma czym sie przejmowac, a termin wizyty masz szybciutko

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ