X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ogromny ból kręgosłupa
Odpowiedz

ogromny ból kręgosłupa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któras w ciazy miala ten problem? od czwartku jest coraz gorzej ze mna..przypuszczam ze to rwa kulszowa z lewej strony.. juz nie wiem co robic...jak siedze to jest ok, albo jak leze w pozycji embrionalnej..ale wyprostowana umieram, zamieram..sztywnieje i nie moge sie ruszac:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:55

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam niestety podobne bóle... ból kości ogonowej i lędźwi... niestety lędźwia bolały mnie juz przed ciążą, wiec na to pewnie nic nie poradzę... musze chyba znaleźć jakiegoś ortopede, bo czasem jak leżę ból jest taki jakby mialo mi coś tam na plecach pękać :/

    A jeśli chodzi o ból kości ogonowej to mój gin powiedział, że takie bóle się zdarzają - nie każda kobieta je ma, ale jak już się trafia to zwykle sa do końca ciąży =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie strasznie boli w krzyżu :(od dziś w nocy :( termofor nic nie pomaga..Az lewa noga od str posladka boli:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam ostrzec,ponieważ u mnie potworny ból okażą się ostrym zapaleniem pecherza-groźnym dla dziecka,takze lećcie do lekarza jak Was cos boli,bo tu chodzi o dziecko.Musze łykać furagin.

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból lędźwi pojawiał się już przed ciążą, także raczej nie powinnam mieć powodów do obaw... zresztą informowałam o tym swojego prowadzonego gina i tez stwierdził, ze ból kości ogonowej w ciąży jest rzeczą normalną i z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa jest podobnie...

    Ogólnie jak najbardziej uważam, ze o każdym bólu trzeba i formować lekarza prowadzącego....

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ