X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pęcherzyk przyklejony do mięśniaka
Odpowiedz

Pęcherzyk przyklejony do mięśniaka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarynka1 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 9 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie mamusie obecne oraz przyszłe :)
    Piszę z problemem, który mnie spotkał, być może któraś z Was miała podobną sytuację i udało się utrzymać ciążę szczęśliwie :)
    Jestem aktualnie w 8 tc., ciąża pierwsza, wyczekana:) Pomijając moją subkliniczną niedoczynność tarczycy, anemię i inne ciekawe choroby, jestem też posiadaczką sporego - bo już ok. 5 centymetrowego mięśniaka śródściennego na tylnej ścianie macicy, który wpukla się w jej jamę.
    Co gorsze pęcherzyk ciążowy z zarodkiem umiejscowił się "na mięśniaku", w sensie pęcherzyk ma kształt rozciągnięty, przypominający banana i leży sobie na mięśniaku.
    W związku z tym lekarz stwierdził, że zarodek może nie otrzymywać przez kosmówkę cennych wartość z macicy, przez to będzie musiała mu wystarczyć tak jakby tylko połowa z drugiej strony.
    Czy która z Was miała podobną sytuację? Czy możecie mi coś poradzić? Na USG wybieram się dopiero w czwartek, ale już nie mogę znieść tej niepewności :(
    Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam

    y8ycrm3.png
  • Katarynka1 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 września 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, rozumiem że żadna z Was nie miała podobnego problemu do mnie?

    Czy po prostu nowe osoby na forum są ignorowane i nie ma szans na wbicie się w Wasze dyskusje?Cóż, szkoda że to forum to takie zamknięte koło dla nielicznych :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 19:35

    y8ycrm3.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 10 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, wydaje mi sie ze twój przypadek jest mało spotykany. I moze przez nikt jeszcze nie trafił na twój wątek.

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Katarynka1 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może masz racje:( trudno, dziękuję za odzew

    y8ycrm3.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 11 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj dziewczyny odpisują nawet na takie pierdolowate pytania wiec musisz poczekać az trafi sie ktoś z jakaś wiedza na temat twojego problemu

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Katarynka1 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 11 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może dla Ciebie jest to pytanie z typu pierdolowatych, bo raczej nie dla mnie :/

    y8ycrm3.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 11 września 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie, zle mnie zrozumiałaś. Miałam na myśli inne pytania. Twoje jest jak najbardziej poważne :) przepraszam ze zle sie wyraziłam :*

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Katarynka1 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 12 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok nie nie szkodzi:)

    y8ycrm3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wątek nt. mięśniaków w ciąży, więc może sensownie byłoby tam zapytać? Przynajmniej będą to widzieć osoby potencjalnie zorientowane w temacie. I przede wszystkim z większą cierpliwością do tego podejść, bo jak strzelisz od razu fochem, że nikt nie siedzi na forum i nie czeka na Twojego posta z pytaniem, to reszta może stracić ochotę na pisanie. Calm down ;)

  • Katarynka1 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 13 września 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja absolutnie nie strzelam fochem:P ale dzięki za radę, spróbuję w tamtym wątku

    y8ycrm3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ