X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje podwyższone neutrofile, obniżone limfocyty
Odpowiedz

podwyższone neutrofile, obniżone limfocyty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • violaa Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    W morfologi wyszły mi podwyższone neutrofile 9,21 tys/µl dla normy 2,50-5,40 i obniżone limfocyty 18,5% dla normy 20,0-45,0.
    Jestem w 19 tygodniu ciąży.
    Czy któraś z was miała podobne odchylenia i czy to normalne na tym etapie ciąży ?
    Dopiero za 2 tyg. mam wizytę i nie daje mi to spokoju a nie chcę się niepotrzebnie denerwować :)


    Pozdrawiam

    amelka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    limfocyty obniżaja sie przy infekcji a automatycznie podwyższaja neutrofile. MOże miałas jakies skaleczenie? Wyniki sa w zasadzie na granicy normy. Czasami wystarczy otarcie naskórka....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ