X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje POMOCY !
Odpowiedz

POMOCY !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ! Wiem, ze nie jestescie tu do konca anonimowe i nie chcecie na niektore tematy sie wypowiadac, ale pomozcie ! (mi tez troche wstyd pisac)

    Zrobilam dzis twarda kupke i mimo, ze zalatwiam sie codziennie, to bardzo mnie boli pupa, a co najgorsze to na papierze byla niewielka ilosc krwi. Czy to poczatek hemoroidow ?! Czy to tylko jednorazowo ? :(

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 21 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojawienie się krwi jest niepokojące:/ Jeśli ból nie przejdzie, a krew będzie się pojawiać to lepiej udaj się do lekarza, nie ma co ryzykować, a lepiej szybciej zareagować niż później cierpieć! Mam nadzieję, że jednak wszystko wróci do normy!

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew hm lepiej tego nie bagatelizować ja miewam zatwierdzenia i zalatwiac sie stednio co 4 dni ale krew sie nie pojawiła hemoroidow póki co tez nie mam ale zawsze mogą sie jeszcze pojawić po porodzie a może poprostu za mocno sie podtarlas i zrobilas rane może papier był szorstki

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 22 lutego 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny za troske :) rano zadzwonilam do lekarza, bo nie wytrzymalam ze strachu i mnie nieco uspokoil - skoro krwawienie ustalo to nie powinnam sie martwic, widocznie podraznilam sobie ścianki. Wazne zalecenie: ograniczyc czekolade do minimum :( hehe i ozywiscie w razie "powrotu" udac sie na wieksze badania. OBY NIE

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • mała mii Znajoma
    Postów: 23 19

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam przez zatwardzenie :( Teraz codziennie wieczorem zalewam 2 suszone śliwki przegotowaną wodą i rano przed śniadaniem wypijam te śliwki i wodę zaparcia zniknęły i krew już też się nie pojawiła Polecam :)

    50f405db81340caed7ff08288f16bb94.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi internistka na zaparcia poleciła len mielony. Dwie łyżeczki na niecałą szklankę wody, bodajże 2 razy dziennie, również pomogło. Nie jest boski w smaku, ale tragiczny też nie, taki kleik się z tego robi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ