X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje poród naturalny czy cesarka?
Odpowiedz

poród naturalny czy cesarka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z wadami kregoslupa przy porodzie. Ja mam rotacje kregow w odcinkuledzwiowym, skolioze i okazalo sie niedawn ze biodra rowniez mam krzywo polozone. ginekolog do ktorego chodze najpierw wyslal mnie do neurchirurga ale on bez zdjecia swiezego nic nie powie, a teraz kazal mi isc do ortopedy. jest w 24 tygodniu ciazy to poczekac do konca miesiaca i wtedy umowie sie do ortopedy aby sie wypowiedzial. Ja mam taki problem ze od 4 miesiaca ciazy nie moge chodzic ani stac bo tak mi wszystko promienuje do uda pachwiny i do uda, mam juz zaburzenia czucia w tej. no i nie weim jaki porod by;by dla mnie najbezpieczniejszy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ