X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie w domu
Odpowiedz

Poronienie w domu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam problem mianowicie zostało u mnie stwierdzone puste jajo płodowe, jestem w 9 tygodniu a według badania usg i ginekolog ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu i się nie rozwija. Od początku ciąży miałam plamienia i dostałam luteinę. Pierwszy raz byłam u ginekologa i już było coś nie tak, bo powinien to być 5 tydzień, a według usg był jakoś 3. Potem chodziłam, co dwa tygodnie i pęcherzyk ledwo przyrastał. Na ostatnim usg byłam w piątek (30.09) wtedy ginekolog kazała mi odstawić luteinę ( miałam 2x100) czyli wieczornej dawki juz nie wzięłam. W nocy z soboty na niedziele bardzo bolał mnie brzuch i miałam plamienia brązowe. Potem te plamienia miałam cały czas aż do wczoraj. Wczoraj po południu zaczęło się krwawienie, podobnie jak na okres nawet trochę mniej. Ginekolog powiedziała, że to krwawienie będzie mocniejsze jak na okres i że będę spore skrzepy. Natomiast ja mam krwawienie nawet mniejsze jak na okres i skrzepy też malutkie. W nocy miałam tylko krwawienie jak w czasie okresu, a kiedy rano wstałam z łóżka pobiegłam do toalety, bo czułam jak spora ilość mi płynie i jak usiadłam na toaletę to poleciało, ale bez bólu itd bo bylo to od razu po przebudzeniu. Zdecydowałam się czekać na poronienie samoistne, ponieważ to młoda ciąża i lekarz powiedział, że powinno się samo wszystko oczyścić, bo pęcherzyk w piątek na badaniu miał 2 cm. dziś też krwawię, ale mniej jak na okres i mam na papieprze przy podcieraniu skrzepki,ale są malutkie nie takie jak mi opisała ginekolog. Czy to porządne krwawienie jeszcze przyjdzie? Czy możliwe jest, że przebiega to tak "delikatnie". Wczoraj wieczorem miałam tylko dość silne bóle brzucha,ale kiedy znalazłam odpowiednią pozycję to zasnęłam.
    Proszę opiszcie mi swoje poronienia w domu jeśli takich doświadczyłyście i powiedzcie czy to krwawienie silne z wydaleniem pecherzyka jeszcze nadejdzie, czy on mógł "wyleciec" z taka łatwością rano ?
    Dziekuje za przeczytanie i pozdrawiam

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeżyłam dwa poronienia w domu, jedno to było coś strasznego, w pamiętniku nawet opisałam, ból był okropny przepraszam za doslownosc ale wylatywaly ze mnie ogromne skrzepy a drugie przebiegło spokojnie jak okres może nawet delikatniej. myślę, że u Ciebie mogło być tak jak u mnie za drugim razem ale jeśli będzie Cie to niepokoić to idź do lekarza.

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ