X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poszerzenie miedniczki nerkowej
Odpowiedz

Poszerzenie miedniczki nerkowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 75 42

    Wysłany: 6 sierpnia, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mojego synka w 20+4 wykryto poszerzenie miedniczki nerkowej do 8 mm. Lekarz uspokaja i mówi, że to najczęściej ustępuje albo w 3 trymestrze albo po urodzeniu. Czy macie jakieś doświadczenia z tym tematem i możecie się podzielić?

    preg.png
    Staś💙28+3 1370gram💙
  • Filcek Ekspertka
    Postów: 250 88

    Wysłany: 19 sierpnia, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie córka miała - nie ustąpiło. Poszerzenie na podobnym poziomie - jak się później okazało obie miedniczki. Po urodzeniu dziecka: USG brzucha, badanie moczu i później po wyjściu ze szpitala kontrola i badania u nefrologa. Przy każdej infekcji bądź też samej gorączce mieliśmy zalecenia badania moczu. Obecnie kontrola raz w roku. Poszerzenie nie rzutowało na dalszy rozwój :)

    oar843r8382kexia.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ