X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Potrzebuje porady ...
Odpowiedz

Potrzebuje porady ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Was dziewczyny mam nadzieje, ze dacie mi trochę wiary ....
    OM miałam 10 lipca , mam nieregularne miesiączki przeważnie cykle 36-39 dni.
    Owulacje miałam wg tem i testów ok 5-6 sierpnia i wtedy tez współżyłam. Pierwszy test zrobiłam 16 sierpnia i wyszła bardzo blada kreska a ze szlam i tak robić wyniki zrobiłam betę wynik 23.24. Na drugi dzień 17 beta 28.6 , a 20 -94.5. Miałam wizytę u lekarza 25 i stwierdził ze pęcherzyk jest ale trochę za mały 0.35 cm i powiedział żebym się nie cieszyła bo pęcherzyk jest za mały i beta słaba wiec poleciałam w ten sam dzień zrobić betę wynik z 25 - 698,8. Czy któraś z Was tez tak miała i było wszystko ok ? Odchodzę od zmysłów a wizytę mam na wrzesień. Oszaleje do tego czasu ☹️

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula749 wrote:
    Witam Was dziewczyny mam nadzieje, ze dacie mi trochę wiary ....
    OM miałam 10 lipca , mam nieregularne miesiączki przeważnie cykle 36-39 dni.
    Owulacje miałam wg tem i testów ok 5-6 sierpnia i wtedy tez współżyłam. Pierwszy test zrobiłam 16 sierpnia i wyszła bardzo blada kreska a ze szlam i tak robić wyniki zrobiłam betę wynik 23.24. Na drugi dzień 17 beta 28.6 , a 20 -94.5. Miałam wizytę u lekarza 25 i stwierdził ze pęcherzyk jest ale trochę za mały 0.35 cm i powiedział żebym się nie cieszyła bo pęcherzyk jest za mały i beta słaba wiec poleciałam w ten sam dzień zrobić betę wynik z 25 - 698,8. Czy któraś z Was tez tak miała i było wszystko ok ? Odchodzę od zmysłów a wizytę mam na wrzesień. Oszaleje do tego czasu ☹️
    Nie pozostaje Ci nic innego,jak tylko czekać..wiem,że to wszystko łatwo się mówi,ale wierz mi,wiem z doświadczenia,że co ma być to będzie i na nic Twoja nerwówka. Musisz czekać jak sytuacja się rozwinie.. przeszłam ciąże biochemiczną,pozamaciczną i poronienie-i teraz wiem,że tak po prostu miało być,na wszystko nie masz wpływu. Życzę spokoju,bo on jest Ci teraz najbardziej potrzebny:*

    zem3anlis7huurhv.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzałam tutaj w kalkulatorze jaki jest przyrost Twojej bety?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    A sprawdzałam tutaj w kalkulatorze jaki jest przyrost Twojej bety?
    Tak idzie tak samo jak ta środkowa linia czyli w normie

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się,nie wiem,ale chyba nie wartość bety świadczy o kondycji ciąży,tylko jaki jest jej przyrost. Dla spokoju możesz się skonsultować z innym lekarzem. Może będzie miał lepszy sprzęt

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ