X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Problemy z nasieniem a zdrowa ciaza?
Odpowiedz

Problemy z nasieniem a zdrowa ciaza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Wraz z mezem staralismy sie o nasza fasolke 11 miesiecy. W miesiacu w ktorym sie udalo, odebralismy wyniki nasienia meza.

    Wszystkie parametry byly super oprocz morfologi. Tylko 1% o prawidlowej budowie= teratozoospermia.

    Akutalnie zaczelam 7tc ,kolejna wizyta w poniedzialek i mam nadzieje ze wtedy zobaczymy zarodek oraz serduszko..

    Czy jest tu jakas mama ktorej udalo sie zajsc w ciaze z takimi nieprawidlosciami i wszystko jest ok ?

    KasiaB
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, u nas było 10mln w 2,5ml w tym tylko 3% o prawidłowej budowie, w dodatku ja mam tylko jeden jajowód drożny, staraliśmy się 5lat, kwalifikacja do invitro, z powodu przekonania i wyznawanej wiary odrzuciliśmy tę opcję i Bóg nas nagrodził :) obecnie 25tc córeczka prawidłowo się rozwija.
    Jeśli udało się Wam przetrwać pierwsze 3m-ce to myślę że Dziecinka da sobie radę. Życzę wszystkiego dobrego

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ