X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Przepuklina pępkowa a poród
Odpowiedz

Przepuklina pępkowa a poród

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena2305 Przyjaciółka
    Postów: 106 110

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu mama, która rodziła już wiedząc, że ma przepuklinę pępkową? Mi pozostała po pierwszej ciąży a obecnie bywa, że boli i wypada przy najmniejszym napięciu mięśni, nawet podczas oddawania moczu. Nie wyobrażam sobie etapu parcia, chyba mi wszystkie jelita wylecą :) Może któraś z Was konsultowała się w tej sprawie z lekarzem? Powiedzcie, proszę, jak to wygląda z technicznego punktu widzenia. Bardzo bym chciała rodzić naturalnie, ale nie wiem czy dam radę.

    synek 2013r
    Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ