X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Puste jajo
Odpowiedz

Puste jajo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 listopada 2023, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    5/10 ostatnia miesiączka

    3/11 robiona beta która wyniosła 2200, był też mały pęcherzyk. Kontrola 25/11 - pęcherzyk ciążowy jest pusty.
    w między czasie pojawiło się plamienie bezbolesne około 6h - sama krew w brunatnym kolorze.

    8/12- idę na kontrolę w celu sprawdzenia czy coś się pojawiło czy nadal pusto.

    Piszę z pytaniem czy ktoś miał podobną sytuację? Idę jutro na betę w celu sprawdzenia jaki jej poziom. Powtórzę badanie po 48h. Czytałam , że i w okolicach 9tyg od ostatniej miesiączki pojawiało się coś, mam też w związku z tym mały promyk nadziei. Lekarz natomiast stwierdził, że 90% to raczej nie zmieni się sytuacja ale różne cuda się zdarzają więc zobaczymy.

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 117 20

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaWaciki wrote:
    Witajcie,

    5/10 ostatnia miesiączka

    3/11 robiona beta która wyniosła 2200, był też mały pęcherzyk. Kontrola 25/11 - pęcherzyk ciążowy jest pusty.
    w między czasie pojawiło się plamienie bezbolesne około 6h - sama krew w brunatnym kolorze.

    8/12- idę na kontrolę w celu sprawdzenia czy coś się pojawiło czy nadal pusto.

    Piszę z pytaniem czy ktoś miał podobną sytuację? Idę jutro na betę w celu sprawdzenia jaki jej poziom. Powtórzę badanie po 48h. Czytałam , że i w okolicach 9tyg od ostatniej miesiączki pojawiało się coś, mam też w związku z tym mały promyk nadziei. Lekarz natomiast stwierdził, że 90% to raczej nie zmieni się sytuacja ale różne cuda się zdarzają więc zobaczymy.

    Cześć, jak sytuacja u Ciebie? Ja od początku, czyli od pierwszej wizyty miałam podejrzenie pustego jaja,jednak przez 4 tygodnie chodziłam na wizyty kontrolne by sprawdzić czy coś się zmieniło. Na ostatniej dano Mi nadzieje,ze ciąża może być młodsza i żeby jeszcze poczekać tydzień, zanim pójdę do szpitala. Niestety, do kolejnej wizyty już nie dotrwałam, od plamienia zaczęło się poronienie samoistne...nie wiem czy akurat w Twoim przypadku tak będzie, ale również czytałam o przypadkach, że zarodek pojawiał się dość późno.

  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    Cześć, jak sytuacja u Ciebie? Ja od początku, czyli od pierwszej wizyty miałam podejrzenie pustego jaja,jednak przez 4 tygodnie chodziłam na wizyty kontrolne by sprawdzić czy coś się zmieniło. Na ostatniej dano Mi nadzieje,ze ciąża może być młodsza i żeby jeszcze poczekać tydzień, zanim pójdę do szpitala. Niestety, do kolejnej wizyty już nie dotrwałam, od plamienia zaczęło się poronienie samoistne...nie wiem czy akurat w Twoim przypadku tak będzie, ale również czytałam o przypadkach, że zarodek pojawiał się dość późno.

    Czekam na wizytę. Beta w ciągu 48h spadła o prawie 10 tys, objawy ciążowe mam i w sumie nic złego nie dzieje się. Lekarz mówił że może się pojawić poronienie w tym czasie.

    Dziś czuję trochę kłucie w dole brzucha z lewej strony ale nie jest uciążliwe.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ