Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Puste jajo
Odpowiedz

Puste jajo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 listopada 2023, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    5/10 ostatnia miesiączka

    3/11 robiona beta która wyniosła 2200, był też mały pęcherzyk. Kontrola 25/11 - pęcherzyk ciążowy jest pusty.
    w między czasie pojawiło się plamienie bezbolesne około 6h - sama krew w brunatnym kolorze.

    8/12- idę na kontrolę w celu sprawdzenia czy coś się pojawiło czy nadal pusto.

    Piszę z pytaniem czy ktoś miał podobną sytuację? Idę jutro na betę w celu sprawdzenia jaki jej poziom. Powtórzę badanie po 48h. Czytałam , że i w okolicach 9tyg od ostatniej miesiączki pojawiało się coś, mam też w związku z tym mały promyk nadziei. Lekarz natomiast stwierdził, że 90% to raczej nie zmieni się sytuacja ale różne cuda się zdarzają więc zobaczymy.

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 117 20

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaWaciki wrote:
    Witajcie,

    5/10 ostatnia miesiączka

    3/11 robiona beta która wyniosła 2200, był też mały pęcherzyk. Kontrola 25/11 - pęcherzyk ciążowy jest pusty.
    w między czasie pojawiło się plamienie bezbolesne około 6h - sama krew w brunatnym kolorze.

    8/12- idę na kontrolę w celu sprawdzenia czy coś się pojawiło czy nadal pusto.

    Piszę z pytaniem czy ktoś miał podobną sytuację? Idę jutro na betę w celu sprawdzenia jaki jej poziom. Powtórzę badanie po 48h. Czytałam , że i w okolicach 9tyg od ostatniej miesiączki pojawiało się coś, mam też w związku z tym mały promyk nadziei. Lekarz natomiast stwierdził, że 90% to raczej nie zmieni się sytuacja ale różne cuda się zdarzają więc zobaczymy.

    Cześć, jak sytuacja u Ciebie? Ja od początku, czyli od pierwszej wizyty miałam podejrzenie pustego jaja,jednak przez 4 tygodnie chodziłam na wizyty kontrolne by sprawdzić czy coś się zmieniło. Na ostatniej dano Mi nadzieje,ze ciąża może być młodsza i żeby jeszcze poczekać tydzień, zanim pójdę do szpitala. Niestety, do kolejnej wizyty już nie dotrwałam, od plamienia zaczęło się poronienie samoistne...nie wiem czy akurat w Twoim przypadku tak będzie, ale również czytałam o przypadkach, że zarodek pojawiał się dość późno.

  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    Cześć, jak sytuacja u Ciebie? Ja od początku, czyli od pierwszej wizyty miałam podejrzenie pustego jaja,jednak przez 4 tygodnie chodziłam na wizyty kontrolne by sprawdzić czy coś się zmieniło. Na ostatniej dano Mi nadzieje,ze ciąża może być młodsza i żeby jeszcze poczekać tydzień, zanim pójdę do szpitala. Niestety, do kolejnej wizyty już nie dotrwałam, od plamienia zaczęło się poronienie samoistne...nie wiem czy akurat w Twoim przypadku tak będzie, ale również czytałam o przypadkach, że zarodek pojawiał się dość późno.

    Czekam na wizytę. Beta w ciągu 48h spadła o prawie 10 tys, objawy ciążowe mam i w sumie nic złego nie dzieje się. Lekarz mówił że może się pojawić poronienie w tym czasie.

    Dziś czuję trochę kłucie w dole brzucha z lewej strony ale nie jest uciążliwe.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ