X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje rozwolnienie
Odpowiedz

rozwolnienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka

Wysłany: 25 lutego 2013, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam do was pyatnko, czy któraś z was miała może rozwolnienie we wczesnym etapie ciąży (5-7) tydzień, pytam bo jestem w 5tyg, a przy ostatniej ciąży dostałam strasznej biegunki, po czym poroniłam :-( Mam już taki uraz i boję się, żeby się sytuacja nie powtórzyła...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lutego 2013, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam biegunki na samym początku ciąży. Ale nie jestem pewna, czy to może mieć coś wspólnego z poronieniem.. to raczej wątpliwe..

fifi lubi tę wiadomość

• fifi Przyjaciółka

Wysłany: 25 lutego 2013, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedz mi proszę jakie leki brałaś na jej powstrzymanie??? mi dawali jakieś leki, których nie pamiętam nazw, dopiero jak mi podali loperamid to 2 godzin po jego przyjęciu zaczęłam krwawić :-(

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lutego 2013, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie brałam żadnych leków, tylko lekka dieta + bardzo dużo wody.. po 1 dniu przeszło.

• Domi IRL Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam tez biegunki na poczatku wlasnie 5-7 tydzien, takie nawracajace z bolami brzucha i wszystko jest dobrze.

benitka lubi tę wiadomość

t60z7qg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ