X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje rozwolnienie
Odpowiedz

rozwolnienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam do was pyatnko, czy któraś z was miała może rozwolnienie we wczesnym etapie ciąży (5-7) tydzień, pytam bo jestem w 5tyg, a przy ostatniej ciąży dostałam strasznej biegunki, po czym poroniłam :-( Mam już taki uraz i boję się, żeby się sytuacja nie powtórzyła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam biegunki na samym początku ciąży. Ale nie jestem pewna, czy to może mieć coś wspólnego z poronieniem.. to raczej wątpliwe..

    fifi lubi tę wiadomość

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedz mi proszę jakie leki brałaś na jej powstrzymanie??? mi dawali jakieś leki, których nie pamiętam nazw, dopiero jak mi podali loperamid to 2 godzin po jego przyjęciu zaczęłam krwawić :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie brałam żadnych leków, tylko lekka dieta + bardzo dużo wody.. po 1 dniu przeszło.

  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam tez biegunki na poczatku wlasnie 5-7 tydzien, takie nawracajace z bolami brzucha i wszystko jest dobrze.

    benitka lubi tę wiadomość

    t60z7qg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ