X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Skarpetki niemowlece
Odpowiedz

Skarpetki niemowlece

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 marca 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pomocy
    Istnieją skarpetki które nie spadają z maleńkich stopek? I dziecko też tak szybko ich samo nie zdejmie?
    Ostatnio wiecznie tylko chodzę i skarpetki zakładam A rajtuzki wszystkie wiszą bo nawet rozmiar 56 jest za duży

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam pajace.. moja córka od narodzin do teraz chodzi w pajacach.. i masz wszystko w jednym.. wiadomo na wyjściem ubieram inaczej No ale teraz to rzadko się wychodzi z domu.. jak co to ogródek a tu jeż się stroić nie trzeba .

    No i z tego co widziałam, to są skarpetki dla wcześniaków, takie małe z delikatnymi ściągaczami, ale swojej ich nie nakładałam.
    https://e-butydladzieci.pl/blog/rozmiar-skarpet-dzieciecych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2021, 10:35

  • Evli Autorytet
    Postów: 3817 2518

    Wysłany: 15 marca 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej córce jedyne skarpetki które jej się trzymały i trzymają do tej pory (ma 7mc) to są te krótkie skarpetki, wszystkie dłuższe chwila i nie było na nodze 🤦😅
    a24ef621c542.jpg

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 4 maja 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam takie skarpetki niemowlęce i sa cudowne

    19020-skarpetki-dla-dziecka-z-abs.jpg

    ubranka dla niemowląt
  • szkaradnyszkaradek Autorytet
    Postów: 961 580

    Wysłany: 13 lipca 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpetki i czapeczki niektórych firm to porażka 😑
    Ja polecam od Kaia Baby są tanie i ładnie dopasowują się do głowy 😉 ze wszystkich które miałam te są najlepsze 😉
    Co do skarpetek to na początku wszystkie były za szerokie , a później też jakieś takie niedopasowane😝 A wy znalazłyście jakieś godne polecenia ?

    https://www.kaia-baby.pl/p/czapka-czapeczka-niemowleca-niewiazana-rozowy-melanz-32-1/

    marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/
    matkaaptekarka.pl/dobre-witaminy-prenatalne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-w-ciazy-i-karmiacych-piersia-ranking/
    pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/
    mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/cukrzyca-ciazowa/
    akademiaplodnosci.pl/blog/2020/09/04/002-poczatki-naszej-diety-podczas-staran-podcast/
    holistyczniezdrowi.pl/holistycznie-zdrowy-podcast
    natuli.pl/10-ksiazek-o-rodzicielstwie-ktore-warto-miec-w-domowej-bibliotece
    gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/
    akcesoria.zaufajpoloznej.pl/produkt/zestaw-porodowy/
    www.kappahl.com/pl-PL/ona/Bielizna/Staniki/amningsbh/biustonosz-bezszwowy-dla-kobiet-karmiacych-2-pack/740837/
    www.srokao.pl/2017/02/analiza-atoperal-baby-plus.html
    czytamyetykiety.pl/produkt-kosmetyczny/waterwipes-chusteczki-nasaczane-czysta-woda/
    www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184
    www.panmaterac.pl/materace-dla-niemowlat-6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ