X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Słabo bijące serce
Odpowiedz

Słabo bijące serce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak bardzo się martwię:( Byłam dzisiaj na USG i pani doktor powiedziała, że jak na 8 tydzień ciąży (OM 10.01) zarodkowi za wolno bije serduszko 😞 Powiedziała też, że może to być jeszcze za wczesna ciąża bo do zapłodnienia mogło dojść później. Muszę czekać tydzień na kolejne usg na którym wszystko się okaże. Z badania beta hcg które miałam robione 9.02 wyszło 75 czyli 1-2 tydzień. Czy zatem moja ciąża faktycznie może mieć 6-7 tygodni? Tydzień temu na USG było, że jest to 6 tydzień. Ciągle o tym rozmyślam, stresuję się, a wiem, że stres może najwięcej zaszkodzić 😞


  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się dziecko faktycznie może być młodsze, poczekaj spokojnie do usg. To dobry znak że wogole jest serduszko i bije ja o tej porze miałam tylko ciałko zółte

    27a73b5519.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Dziewczyny tak bardzo się martwię:( Byłam dzisiaj na USG i pani doktor powiedziała, że jak na 8 tydzień ciąży (OM 10.01) zarodkowi za wolno bije serduszko 😞 Powiedziała też, że może to być jeszcze za wczesna ciąża bo do zapłodnienia mogło dojść później. Muszę czekać tydzień na kolejne usg na którym wszystko się okaże. Z badania beta hcg które miałam robione 9.02 wyszło 75 czyli 1-2 tydzień. Czy zatem moja ciąża faktycznie może mieć 6-7 tygodni? Tydzień temu na USG było, że jest to 6 tydzień. Ciągle o tym rozmyślam, stresuję się, a wiem, że stres może najwięcej zaszkodzić 😞

    Jakie było tętno?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka nie powiedziała nam niestety.

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wyniku nie masz?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Lekarka nie powiedziała nam niestety.

    Masz zdjecie z USG? Jakiś opis badania?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dała nam.

  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nawet myślałam, że może dlatego aby oszczędzić mi szukania statystyk i czytania o tym na internecie, abym nie stresowała się dodatkowo. Sama też powiedziała, że musi szczerze mi mówić co się dzieje.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Już nawet myślałam, że może dlatego aby oszczędzić mi szukania statystyk i czytania o tym na internecie, abym nie stresowała się dodatkowo. Sama też powiedziała, że musi szczerze mi mówić co się dzieje.

    Wątpię, ja o każde zdjęcie musiałam się prosić bo rzadko kiedy dają. Trzeba ich cisnąć, że chcesz fotkę i tyle. I zawsze dopytuj: "co to znaczy słabe bicie serca? Jaka wartość? Jaka jest normalna dla tego etapu ciąży?", etc.

    Nie wiem co jest z tymi kobietami, że lekarz coś mówi, boicie się, nie wiecie o co chodzi, a nie drążycie tematu i nie każecie sobie tłumaczyć, tylko lecicie na forum i pytacie. Przecież takich informacji powinien udzielić Wam właśnie lekarz i musicie to egzekwować.

    Izabela82 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się zestresowałam i wypadło mi już z głowy wszystko o co miałam zapytać. Stwierdziła, że USG za tydzień wszystko wyjaśni.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga9310 wrote:
    Bardzo się zestresowałam i wypadło mi już z głowy wszystko o co miałam zapytać. Stwierdziła, że USG za tydzień wszystko wyjaśni.

    To czekamy na info :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 12 marca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszę Cię tym, że na wczesnym etapie dosyć często nieprawidłowości wychodzą wlasnie z powodu młodszych ciąż. U mnie też ciągle coś było nie tak i jak sobie przypomnę ten stres, to matko kochana :/ nie czytaj za dużo na Internecie i po prostu czekaj na kolejne usg

    f2wl20mmurgifll8.png
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesja, dziękuję i masz rację nie będę czytać bo co inna strona to różnie jest napisane.

    Inesja lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ