X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje sprzedam gonal f
Odpowiedz

sprzedam gonal f

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nyska Nowa
  Postów: 1 1

  Wysłany: 16 stycznia 2021, 14:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  sprzedam gonal f 300, przechowywany w lodówce, do obejrzenia na miejscu, ze nigdy nie otwierany, zmiana terapii hormonalnej, i została mi jedna sztuka dla zainteresowanej 200zł.kontakt 533277094

  Liz lubi tę wiadomość

 • Liz Koleżanka
  Postów: 212 9

  Wysłany: 18 lipca, 14:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej,
  Aktualne jeszxze moze?
  [email protected]

  [
  QUOTE=nyska]sprzedam gonal f 300, przechowywany w lodówce, do obejrzenia na miejscu, ze nigdy nie otwierany, zmiana terapii hormonalnej, i została mi jedna sztuka dla zainteresowanej 200zł.kontakt 533277094[/QUOTE]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ