X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje sprzedam gonal f
Odpowiedz

sprzedam gonal f

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nyska Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprzedam gonal f 300, przechowywany w lodówce, do obejrzenia na miejscu, ze nigdy nie otwierany, zmiana terapii hormonalnej, i została mi jedna sztuka dla zainteresowanej 200zł.kontakt 533277094

    Liz lubi tę wiadomość

  • Liz Koleżanka
    Postów: 233 11

    Wysłany: 18 lipca 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Aktualne jeszxze moze?
    [email protected]

    [
    QUOTE=nyska]sprzedam gonal f 300, przechowywany w lodówce, do obejrzenia na miejscu, ze nigdy nie otwierany, zmiana terapii hormonalnej, i została mi jedna sztuka dla zainteresowanej 200zł.kontakt 533277094[/QUOTE]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ