X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje szyjka macicy sina macica powiększona,a BHCG 5.44
Odpowiedz

szyjka macicy sina macica powiększona,a BHCG 5.44

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patusia098 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .Mam takie pytanie byłam u lekarza 28.04 i stwierdził że mam siną szyjke macicy oraz powiększoną macice.Dostałam skierowanie na BHC wczoraj wykonałam badanie dziś dostałam wyniki .
    BHCG 5.44
    Dziś z rana dostałam mocnego bólu podbrzusza i krwawienie.
    czy możliwa że jestem w ciąży ?
    Czy któraś z was tak miała??
    Pozdrawiam liczę na jakiekolwiek informacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 16:26

    Patusia
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża jest powyżej 5. Tak więc wskazywałoby, że jesteś w ciąży. Ale to krwawienie jest niepokojące. Czy jest takie jak zazwyczaj podczas okresu? Powtórz koniecznie betę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • patusia098 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie krwi jest o wiele więcej i winnym kolorze.Skonsultowałam sie z lekarzem telefonicznie bo jest na urlopie i twierdzi że napewno to jest poronienie i kazał mi przyjść za tydzień na usg:(

    Patusia
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez zalezy jak dlugo bedziesz miala to krwawienie. Musisz powtorzyc badanie beta hcg.

    f2wlwn15lxmguqd1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ