X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje torbiel splotu naczyniówkowego
Odpowiedz

torbiel splotu naczyniówkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas badania lekarz wykrył coś na główce dziecka, czego nie powinno być :(
    Podejrzewa torbiel splotu naczyniowkowego :( W srode ide do szpitala na patologie ciązy na konsultacyjne usg.
    Słyszała któraś o czyms takim, bo ja nigdy wczesniej. Podobno to może się wchłonąć, ale nie musi. Boże jak ja się boję

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. A duża ta torbiel?
    Synkowi mojej kuzynki wykryli coś takiego w 20 tc, w 32 tygodniu też było, a po porodzie już nie miał torbieli. Wchłonęła się.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego wszystkiego nawet nie wiem ile ma :( ale na usg było tak w wielkosci oka dziecka... takze napewno pare dobrych mm

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 7 marca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniknie. To tylko kłębowisko naczyń krwionośnych. Moja córka miała takie na rączce po urodzeniu. Tez zniknęło nie wiem kiedy. Będzie dobrze.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ