X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Torbiel w srodbrzuszu
Odpowiedz

Torbiel w srodbrzuszu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras kiedys sama borykala sie z takim problemem? Wczoraj wrocilam od lekarza i okazalo sie ze od ostatniego badania usg (2tyg temu) pojawila sie torbiel okolo 2cm pomiedzy zoladkiem a nerka lewa mojego synka. Dr nie wie skad ona wychodzi bo nerki sa cale, sledziona i watroba tez i pluca tez. Strasznie sie martwie. Na razie nakazal obserwacje i mam sie pojawic za dwa tyg zeby zobaczyc jak sie zmienia. Umieram ze zdenerwowania...prosze dajcie znac jesli mialyscie cos podobnego

  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas mamy podobny problem u moje niuni dr.na badaniu połówkowym 20tc wykrył 2torbiele w splocie naczyńkowym w mózgu miały po 9mm teraz wczwartek byłam na usg kontrolnym i po 3tyg torbiele zmniejszyły się o3mm czyli maja 6mm lekarz jest dobre myśli i powiedział że do mies.powinny się wchłonąć,
    tkże nie denerwuj się zoBAczysz co będzie n nstępnym usg torbiele się wchłaniają bądz dobrej myśli

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ